Everyboard Festiwal – Polska Liga ATB już w ten weekend!

Przed nami Everyboard festiwal czyli święto wszystkich desek, w ramach której odbędzie się ponad 10 zawodów  i ogółem zaprezentowanych będzie ponad 20 dyscyplin deskowych w tym II edycja Polskiej Ligi ATB!

Mountainboard EBF

Jedyny dzień w roku kiedy miasto pozwala na zjazdy po głównym deptaku, a także trasami stworzonymi pod zawody, które wraz z nachyleniem Karpacza dają obowiązkową pozycją do wszystkich zjazdowców 4 i więcej kołowych.

W ramach Polskiej Ligi ATB odbędą się zawody  Downhillowe, na które specjalnie została przygotowana trasa  i użyto ponad 100 ton ziemi.

10435940_715736428482426_4264049922334998727_nTrasa przechodzić będzie wzdłuż stoku „Kolorowa” w centrum miasta. Szykują się leśne odcinki, jazda po stoku oraz odcinki asflaltowe z metą na głównym deptaku. Zapowiada się jedna z najbardziej urozmaiconych tras downhillowych, które organizowane były do tej pory.

Mapa tras mountainboard, longboard, freeboard…

mapa_3_big

Freestyle odbędzie się w centrum miasta jak co roku przy licznie zgromadzonej publiczności, udział weźmie czołowa Polska czołówka lotników oraz goście z zagranicy. Zbierane bedą punkty do klasyfikacji Polskiej Ligi ATB, gdzie po pierwszej edycji, klasyfikacja wygląda następująco: KLASYFIKACJA PL ATB 2014

Mountainboard Freestyle Karpacz
Więcej informacji znajdziecie:
www.everyboardfest.pl