Karpacz

logo allboard szkoła mountainboardu

Szkoła AllBoard w sezonie 2014 w dalszym ciągu będzie miała swoją siedzibę na stoku „Biały Jar” w Karpaczu, należącym do spółki Winterpol. W nadchodzącym sezonie wreszcie postawimy poduszkę i miejmy nadzieję ruszy budowa toru BoarderCross. Poniżej zdjęcie wyciągu kanapowego (cena karnetu 2h – 15 zł, karnetu całodziennego – 35 zł).

wyciag-kanapa-mountainboard-karpacz

Swoją działalność na dobre rozpocznie AllBoard Club, do którego trwają już zapisy, a chętnych po zeszłorocznych sukcesach naszych zawodników nie brakuje!

szkola karpacz

Szkolenia odbywają się na stoku dla dzieci, a dopiero później na stoku o długości 1100 metrów. Mamy też dwie bardziej zaawansowane trasy. Nawierzchnia w większości szutrowa, chociaż po zeszłorocznym sianiu trawy liczymy, że zamieni  się w końcu na trawiastą. Siedziba szkoły ma miejsce przy zimowym przedszkolu narciarskim w budynku szkoły M&M.

wypozyczalnia-mountainboard-karpacz

Dodatkowo prowadzimy szkolenia na szlakach górskich i współpracujemy z agencjami eventowymi. Wyciąg to nowoczesna 6-cio osobowa „kanapa”, dzięki czemu już kolejny sezon będziemy mogli się cieszyć ciągłą jazdą bez podchodzenia i wypinania deski, a naszą jazdę można będzie oglądać on-line na kamerze zainstalowanej na stoku Winterpol.

Na miejscu również bar Lecha oraz pizzeria i kawiarnia, rowery trójkołowe, trickboard, longboard, freeboard i wiele innych atrakcji!

Untitled-3

Każdy początkujący zaczyna od deski z hamulcem. Każdy też może zaliczyć próbny zjazd pod opieką instruktora I z kompletem ochraniaczy, który trwa ok. 20 min. Próbne jazdy pozwalają na przekonanie się czy Mountainboard to jest to, czego szukasz. Szkoła All Board School działa w Karpaczu już trzeci rok, co pozwala nam na prowadzenie zajęć w sposób profesjonalny i przede wszystkim bezpieczny. Nasza kadra to czynni zawodnicy i instruktorzy różnych boardów, ludzie dla których deska to nie tylko pasja ale również część codziennego życia.  Więcej informacji na www.allboardschool.com.

nauka-mountainboard-karpacz