Rybnik

Szkoła WILDBOARDS zaprasza wszystkich do swojego rodzinnego Rybnika zainteresowanych nauką mountainboardu !

wild_logo (kolor) kopia 400

Szkolenia w Rybniku prowadzimy w parku leśnym Wiśniowiec z dostępem do dwóch tras zjazdowych, toru boardercrossowego oraz skateparku.

Szkolenia początkujących prowadzimy na płaskich drogach w parku Wiśniowiec, na niektórych fragmentach toru frourcrossowego, a także na okolicznych małych górkach trawiastych (Golejów, Rybnik Centrum).


wisniowiec

Szkolenia kierowane są dla osób totalnie początkujących jak i średnio zaawansowanych. Ze względu na teren, są dla osób  dla dzieci powyżej 12 roku życia (niepełnoletni pod opieką rodziców) i osób powyżej 18 roku życia.

Film jest videorealcją z zawodów boardercrossowych, pokazuje jednocześnie miejscówkę w Rybniku, znaną dobrze wśród fourcrossowców rowerowych.

O SZKOLE WILDBOARDS

Misją szkoły WILDBOARDS jest popularyzacja mountainboardu oraz landkitingu, tworzenie miejsc do ich uprawiania, udostępnianie sprzętu, a także podnoszenie poziomu mountainboardu w Polsce.

Mamy już kilkuletnie doświadczenie w nauce mountainboardu, dzięki szkoleniom prowadzonym w różnych częściach Polski od 2011 roku.  Jesteśmy również instruktorami narciarstwa, snowboardu i kitesurfingu. Dzięki znajomości tych dziedzin sportu jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią metodykę naszych szkoleń mountainboardowych, przez co nasze zajęcia są w pełni efektywne i przede wszystkim bezpieczne!

Więcej o nas na naszej stronie:
www.wildboards.pl